Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Жовтень » 3 » Урочиста посвята у волонтери в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області
17:35
Урочиста посвята у волонтери в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області не тільки шанує і підтримує багато різноманітних традицій, започаткованих учнями минулих поколінь, але й намагається створити таку модель навчання та виховання підростаючого покоління, яка б відповідала сучасним вимогам громадянського суспільства. Педагогічний колектив працює над вихованням в учнів таких якостей, як щирість, толерантність, милосердя, активне співчуття, прагне сформувати у майбутнього покоління активну громадянську позицію.

З 2010 року навчальний заклад будує свою діяльність за моделлю громадсько-активної школи, основною ідеєю якої є залучення до управління школою, становлення і розвитку особистості школяра громади мікрорайону, міста, області.

На вирішення цих цілей у школі створені й успішно функціонують волонтерські загони "Центр толерантності" (керівник Козинець О.В.), "Екологічний центр" (керівник Хоменко В.О.), пізнавально-оздоровчий центр "Ціннісне ставлення до себе" (керівник Головко С.С.), волонтерський загін "Патріот" (керівник Арапов В.М.).  За час свого існування волонтерські загони були не тільки учасниками, але й організаторами багатьох масштабних заходів  як у школі, так і на мікрорайоні, в місті та області.

28 вересня в загальноосвітній школі № 3 міста Кіровограда відбулася подія , яка назавжди залишиться в пам'яті усіх присутніх учнів та гостей. Це урочиста посвята у волонтери. На наше свято радо завітали шановані люди нашого міста, з якими  школа підтримує тісний зв'язок та співпрацює. Це депутат обласної ради, голова наглядової ради ПАТ "Кіровоградграніт" Мошнягул Всеволод Васильович, голова Товариства обласної організації "Червоного Хреста" Юрченко Валерій Андрійович, голова Товариства лісівників України в Кіровоградській області Токарчук Валентина Миколаївна, президент ДЕГО "Флора" Шестакова Людмила Володимирівна, завідувач науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров'я Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського Міцай Юлія Віталіївна.

Керівники волонтерських загонів підготували яскраві презентації про свою діяльність, представили усім присутнім у залі учнів, які виявили бажання поповнити ряди волонтерів. Після складання клятви волонтерів учнів привітали гості з побажаннями успіху у волонтерському русі. Закінчилось свято виконанням Гімну волонтера.

Фотозвіт заходу.

Переглядів: 982 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar