Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Листопад » 8 » Учасникам лабораторії перспективного педагогічного досвіду
11:57
Учасникам лабораторії перспективного педагогічного досвіду

Шановні учасники лабораторії перспективного педагогічного досвіду з проблеми «Національно-патріотичне виховання учнів в умовах сучасного освітнього простору». Повідомляємо, що чергове засідання завершено, навчальний план і програму виконано. Всі матеріали учасників знаходяться у загальному доступі за посиланням https://padlet.com/koippo414/labppd31102017

 

Усі педагоги, які якісно виконали завдання самостійної роботи, 10 листопада 2017 року отримають електронною поштою сертифікат учасника

Аналіз виконаних самостійних завдань триває. Проте можна відмітити, що вже опрацьовані завдання свідчать про достатньо високий рівень обізнаності Вами з проблематики національно-патріотичного виховання, демонструють творчий, креативний підхід та соціальну спрямованість патріотичних справ. Важливо, що учасники лабораторії ППД усвідомлюють необхідність пошуку партнерів для успішної реалізації патріотичних справ. Більшість учасників розробили якісні дидактичні матеріали з допомогою Інтернет-сервісів, що сприятиме новим підходам в освітньому процесі.

Унікальна пропозиція! Переможець отримає ПРИЗ!!!

Враховуючи, отриманий оригінальний матеріал, звертаємося до Вас з пропозицією (на добровільних засадах) висвітлити на віртуальній дошці за власним бажанням у зручному форматі систему роботи з національно-патріотичного виховання в закладах освіти, в учнівському колективі або як система методичної роботи з педагогами. Також очікуємо на вдалі креативні проекти, які Ви не встигли презентувати під час роботи лабораторії ППД, до 30 листопада 2017 року.

І найцікавіше! Учасник лабораторії ППД, хто найкраще виконає поставлене завдання, отримає у подарунок для свого закладу освіти пластиковий фігурний стенд з державною символікою, що стане в нагоді при реалізації заходів з національно-патріотичного виховання.

Переглядів: 254 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar