Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Вересень » 7 » Третій етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
09:11
Третій етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

22-23 вересня 2016 року у м. Києві відбудеться другий завершальний тур 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». 

 

До участі у конкурсних випробуваннях у номінації «Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва» Кіровоградську область представлятиме Гетманець Діна Володимирівна, керівник гуртка-методист, керівник гуртка «Народна лялька» Центру дитячої та юнацької творчості Долинського району. 

Бажаємо Діні Володимирівні наполегливості, наснаги, успішного виступу та перемоги!

Нагадуємо, що у липні було підбито підсумки заочного туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у 2016 році, у якому крім Гетманець Діни Володимирівни брали участь переможці обласного етапу у номінації «Керівник біологічного гуртка» Шевцов Анатолій Олексійович (Центр дитячої та юнацької творчості Олександрійського району) та у номінації «Керівник екологічного гуртка» Тимченко Наталія Петрівна (Петрівський районний центр дитячої та юнацької творчості).


Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.07.2016 р. № 861 «Про підсумки першого (заочного) туру та проведення другого (очного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у 2016 році».


Переглядів: 443 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
avatar
1 kizval • 15:04, 19.09.2016
У 2014 році мені пощастилопройти конкурс до самого фіналу, майже «до вершини».
      smile Безперечно, хотілося бпобажати Діні Володимирівні перемоги (хоча там збираються кращі з кращих, але
всі в однакових умовах і всі «переживають» за результат). А для цього, там у Києві,
на мій погляд, потрібна психологічна стійкість і глибоке розуміння, що Кіровоградщина
не якась там периферія – це центр країни, який славетний своїми педагогами і
галерея тому свідчення.
      І головне - будь-якому конкурсанту треба пам’ятати слова нашого відомого співака : «Я нездамся без бою!»
 Сміливих ідей, і натхнення, й завзяття!Завжди перемога приходить як свято!Хай друзів надійних все більшає коло,А смутку й поразки не знати ніколи! Призер «Джерела творчості-2014» Кизименко В.О.
avatar
2 dinasharova69 • 18:11, 19.09.2016
Шановний Валерій Олександрович, я дуже вдячна Вам за підтримку! Для мене особливо важливі поради, враження та настанови людей, які були учасниками  конкурсу "Джерело творчості". Я буду дуже старатися!
avatar
3 oksanacapenko • 21:53, 19.09.2016
Діна Володимирівна! Ви - гарний педагог і високий майстер своєї справи. Вам обов'язково посміхнеться удача! Головне - вірте в себе, як і ми у Вас віримо, щиро підтримуємо, бажаємо перемоги та достойного представлення Кіровоградщини у цьому цікавому Всеукраїнському конкурсі кращих керівників гуртків, яким Ви - безперечно є! Успіхів і витримки! Цапенко Оксана
avatar
4 dinasharova69 • 15:12, 20.09.2016
Оксаночко, дуже дякую за побажання, спробую перемогти. Я багато чула про Вас і знайома з вашою методикою викладання та креативністтю. Дай, Боже, Вам успіхів у житті!
avatar