Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Вересень » 21 » Тематичне вивчення діяльності районних методичних кабінетів
09:04
Тематичне вивчення діяльності районних методичних кабінетів

У період з 3 по 13 жовтня 2016 року відбудеться тематичне вивчення діяльності Доровеличківського та Новоархангельського районних методичних кабінетів з проблеми «Удосконалення професійної компетентності організаторів виховного процесу, бібліотечної справи та розвиток виховної системи навчального закладу в умовах функціонування інформаційно-освітнього простору».

Наша мета – не перевірка і контроль Вашої діяльності, а надання методичної допомоги. Під час тематичного вивчення ми проконсультуємо Вас, підкажемо оптимальні шляхи впровадження Ваших ідей та напрацювань, надамо пропозиції щодо розв’язання актуальних проблем виховання, допоможемо знайти нових партнерів для реалізації освітніх проектів.

У період до 3 жовтня відбудеться організаційно-підготовчий етап тематичного вивчення, під час якого ми пропонуємо нову форму взаємодії. Кожен із районних методичних кабінетів заповнює власну самопрезентацію діяльності, зі змістом якої можуть ознайомитись колеги із іншого району.

Минулого року Ваші колеги із Маловисківського та Новомиргородського районів робили аналогічним чином. Можете ознайомитися для зразка з результатами їх роботи.

Питання, які виникатимуть під час заповнення презентацій, надсилайте електронною поштою на адресу koippo414@gmail.com

Сподіваємось на плідну співпрацю!

Переглядів: 414 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar