Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Тематичне вивчення діяльності методичних кабінетів Вільшанського та Голованівського районів
10:53
Тематичне вивчення діяльності методичних кабінетів Вільшанського та Голованівського районів

У листопаді 2017 року відбудеться тематичне вивчення діяльності методичних кабінетів Вільшанського та Голованівського районів з проблеми «Формування ціннісних орієнтацій учнів в умовах освітнього середовища навчального закладу та району».

Наша мета – не перевірка і контроль Вашої діяльності, а надання методичної допомоги. Під час тематичного вивчення ми проконсультуємо Вас, підкажемо оптимальні шляхи впровадження Ваших ідей та напрацювань, надамо пропозиції щодо розв’язання актуальних проблем виховання, допоможемо знайти нових партнерів для реалізації освітніх проектів.

У період до листопада відбудеться організаційно-підготовчий етап тематичного вивчення, під час якого ми пропонуємо нову форму взаємодії. Кожен із районних методичних кабінетів заповнює власну самопрезентацію діяльності, зі змістом якої можуть ознайомитись колеги із іншого району.

Протягом 2015-2017 років Ваші колеги із Маловисківського, Новомиргородського, Добровеличківського та Новоархангельського районів і міст Світловодська та Знам'янки робили аналогічним чином. Можете ознайомитися для зразка з результатами їх роботи.

Питання, які виникатимуть під час заповнення презентацій, надсилайте електронною поштою на адресу koippo414@gmail.com

Сподіваємось на плідну співпрацю!

Переглядів: 378 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar