Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Січень » 12 » Тематичне вивчення діяльності методичних кабінетів м. Світловодська та м. Знам’янки
14:16
Тематичне вивчення діяльності методичних кабінетів м. Світловодська та м. Знам’янки

У лютому 2017 року відбудеться тематичне вивчення діяльності методичних кабінетів управління освіти Світловодської міської ради та методичного кабінету відділу освіти Знам’янської міської ради з проблеми «Формування ціннісних орієнтацій учнів в умовах освітнього середовища навчального закладу та міста».

Наша мета – не перевірка і контроль Вашої діяльності, а надання методичної допомоги. Під час тематичного вивчення ми проконсультуємо Вас, підкажемо оптимальні шляхи впровадження Ваших ідей та напрацювань, надамо пропозиції щодо розв’язання актуальних проблем виховання, допоможемо знайти нових партнерів для реалізації освітніх проектів.

У період до 5 лютого відбудеться організаційно-підготовчий етап тематичного вивчення, під час якого ми пропонуємо нову форму взаємодії. Кожен із районних методичних кабінетів заповнює власну самопрезентацію діяльності, зі змістом якої можуть ознайомитись колеги із іншого району.

У 2015 та 2016 роках Ваші колеги із Маловисківського, Новомиргородського, Добровеличківського та Новоархангельського районів робили аналогічним чином. Можете ознайомитися для зразка з результатами їх роботи.

Питання, які виникатимуть під час заповнення презентацій, надсилайте електронною поштою на адресу koippo414@gmail.com

Сподіваємось на плідну співпрацю!

Переглядів: 612 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar