Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Лютий » 17 » Школярам розкажуть про окупацію Криму
12:43
Школярам розкажуть про окупацію Криму

В українських школах проведуть заходи, приурочені до Дня початку кримського спротиву. Відповідний лист Міносвіти направлений на адреси департаментів освіти і науки в регіонах.

Документ містить Методичні рекомендації для проведення у загальноосвітніх навчальних закладах заходів до Дня початку кримського спротиву, що розроблені Мінінформполітики.

За визначенням розробників, в їх основу покладено прагнення показати дітям розвиток політичної та соціокультурної ситуації в Криму впродовж лютого – березня 2014, а також після окупації шляхом систематизації хронології подій, письмових документів та усних свідчень, візуальних джерел, що документують події, які відбувалися на півострові у доленосні для нього моменти.

Рекомендації містять хроніку спротиву окупації, інформацію про загибель та викрадення людей, тортури, що стались внаслідок окупаційних дій з боку Російської Федерації в Криму, розповідь про групу курсантів, які заспівали Гімн України після підняття прапорів Російської Федерації в Академії Військово-морських сил в Севастополі, «Справу 26 лютого», «Справу Олександра Костенко», «Справу Олега Сенцова» тощо.

Також рекомендації містять інформативний мінімум для вчителів та базові конспекти для проведення виховних заходів до Дня початку кримського спротиву.


Лист МОН № від 16.02.16 р.1/9-79 "Про використання y загальноосвітніх навчальних закладах методичних рекомендацій"

За матеріалами веб-сайту Освіта.ua

Переглядів: 234 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar