Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Листопад » 18 » Щодо використання у 2015/2016 навчальному році навчальних програм з позашкільної освіти
13:04
Щодо використання у 2015/2016 навчальному році навчальних програм з позашкільної освіти

Міністерство освіти і науки України надало роз’яснення щодо використання у 2015/2016 навчальному році навчальних програм з позашкільної освіти (лист МОН від 21.10.2015 р. № 1/9-501).

Відповідно до зазначеного листа, чинні навчальні програми з позашкільної освіти, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, розміщено на офіційному веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти та державних центрів позашкільної освіти: Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Національного центру «Мала академія наук України», Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Українського державного центру позашкільної освіти.

Навчальні програми, що затверджені місцевими органами виконавчої влади, повинні розміщуватися на офіційних веб-сайтах відповідних органів управління освітою або їх методичних структур.

Особливу увагу акцентовано на тому, що термін дії грифу Міністерства освіти і науки України навчальній літературі з позашкільної освіти - 5 років з дня офіційного затвердження відповідного рішення.

Координацію діяльності з розроблення навчальних програм за основними напрямами позашкільної освіти здійснюють Інститут модернізації змісту освіти та державні центри позашкільної освіти.

Переглядів: 1151 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar