Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Травень » 27 » семінар-тренінг бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів
17:12
семінар-тренінг бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів

10-11 червня 2013 року відбудеться семінар-тренінг бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів з проблеми «Основи Internet та on-line освітні середовища як засіб оновлення бібліотечних процесів» у рамках обласної творчої лабораторії шкільних бібліотекарів.

Заїзд та реєстрація учасників семінару 10 червня 2013 року з 8.00 до 9.20 (каб. № 414, ІV поверх), поселення (каб. № 306., ІІІ поверх).

Початок семінару 10 червня о 09.30 згідно розкладу, розміщеного на інформаційному стенді (ІІІ поверх). 

Програма семінару-тренінгу передбачає практикум щодо створення блогів бібліотек та їх змістового наповнення. 

Для конструктивної та повноцінної роботи слухачів у рамках семінару-тренінгу його учасники мають володіти навичками роботи з комп’ютерною технікою. 

Учасники семінару отримають сертифікати «Основи Інтернету» встановленого зразка за умови виконання передбаченого обсягу завдань.

Під час проблемного столу «Особливості проведення Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у 2013/2014 навчальному році» заплановано обговорення Умов проведення обласного етапу конкурсу, зокрема, рекомендацій щодо змістовного наповнення конкурсної роботи за номінаціями й орієнтовних критеріїв оцінювання, за якими будуть визначатися переможці та лауреати конкурсу на кожному з етапів».

Бібліотекарі матимуть змогу презентувати свій досвід, ідеї щодо використання можливостей мережі Інтернет для розширення інформаційно-бібліотечного простору користувачів у рамках «Методичної скарбнички бібліотекаря».

Рекомендуємо попередньо ознайомитися з публікаціями:

  1. Виноградова В.М. Про користь від сайта шкільної бібліотеки // Шкільний бібліотекар, 2013. – № 3.
  2. Дмитренко Н. Бібліотечна виставка: від задуму до вивчення ефективності   // ШБІЦ, 2013. – № 3.
  3. Контент. Що таке контент? [Електронний ресурс] / Режим доступу: http://verano.rv.ua/navchannya/kontent-shho-take-kontent/
  4. Патаракин Е. Д. Социальные сервисы Веб 2.0 в помощь учителю / Е. Д. Патаракин. – М. : Интуит.ру, 2007. – 64 с.
  5. Проців О. Створюємо блог бібліотеки // ШБІЦ, 2013. – № 3.

Переглядів: 723 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar