Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Вересень » 1 » Про запровадження навчальних програм з позашкільної освіти
14:53
Про запровадження навчальних програм з позашкільної освіти

 Рекомендуємо у 2017/2018 н.р. використовувати навчальні програми з позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму «Освітянське музеєзнавство» та «Кіровоградщина. Історія рідного краю»

Зазначені програми затверджені наказом управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації від 03.07.2017 р. № 558 «Про запровадження навчальних програм із позашкільної освіти»

Програми розроблені з метою підвищення рівня якості позашкільної освіти, поширення та впливу краєзнавчих знань на виховання патріотичних якостей вихованців, залучення молодого покоління до сучасних місцевих культурологічних акцій та проектів.   

Навчальна програма з позашкільної освіти є нормативним документом, що визначає мету, завдання, зміст, обсяг, порядок, способи організації навчально-виховної діяльності гуртків та вимоги до її результатів. 
Просимо поінформувати працівників районних (міських) управлінь (відділів) освіти і науки, методистів, які відповідають за питання позашкільної освіти, керівників позашкільних навчальних закладів, керівників краєзнавчих гуртків та музеїв при навчальних закладах.
Переглядів: 389 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar