Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Вересень » 25 » Про проведення другого Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек
09:14
Про проведення другого Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

До уваги бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів!

Повідомляємо, що другий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек буде проходити з 1 по 31 жовтня 2015 року під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України».

Для ефективного проведення місячника важливо консолідувати зусилля бібліотекарів, бібліотечних активів, педагогічних та учнівських колективів. Активну позицію при проведенні місячника мають зайняти органи учнівського самоврядування.  

При підготовці і проведенні заходу, варто використати «Рекомендації щодо проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек», підготовлені Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України спільно з Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В.О.Сухомлинського (лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 07.09.2015 року № 2.1/10-38). 

Матеріали для проведення Першого уроку в 2015/2016 навчальному році, підготовлені працівниками НМЛ виховної роботи і формування культури здоров’я, можуть послугувати підґрунтям у підготовці тематичних заходів громадянсько-патріотичної тематики як бібліотекарям, так і педагогам.

Найкращі відео- та фотоматеріали, презентації, сценарії та інші творчі розробки за вашими бажанням буде розміщено на нашому веб-сайті.

Ваші матеріали чекаємо впродовж жовтня та включно до 13 листопада 2015 року на електронну пошту koippo414@gmail.com 

Бажаємо успіхів!

Переглядів: 416 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar