Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Серпень » 22 » Підсумки проведення курсів підвищення кваліфікації педагогів-організаторів навчальних закладів
13:26
Підсумки проведення курсів підвищення кваліфікації педагогів-організаторів навчальних закладів

У період з 8 по 19 серпня 2016 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулися курси підвищення кваліфікації педагогів-організаторів навчальних закладів з проблеми «Організація життєдіяльності учнівського колективу в контексті формування ціннісних орієнтацій особистості». 

Реалізований у ході проведення курсів навчально-тематичний план включав соціально-гуманітарний, професійний та діагностико-аналітичний модулі. При складанні навчально-тематичного плану курсів та плануванні консультацій було враховано побажання слухачів, висловлені ними під час онлайн-опитування.

Соціально-гуманітарний модуль мав на меті формування світогляду, національної самосвідомості, культури, поглиблення знань з питань профілактики дитячого травматизму в навчальному закладі. 

Професійний модуль навчально-тематичного плану мав орієнтацію на розповсюдження сучасних знань, ознайомлення із новими теоретичними напрацюваннями та практичним досвідом впровадження результатів наукових досліджень у навчально-виховний процес; залучення та стимулювання педагогів-організаторів до самоаналізу, самооцінювання власного рівня професіоналізму, характеру його зростання в умовах підвищення кваліфікації.

Слухачі курсів відзначають достатній науково-методичний рівень проведених навчальних занять викладачами та спрямованість змісту їх роботи на розкриття проблеми курсів . 

Педагогічна практика слухачів курсів пройшла у форматі творчої лабораторії з проблеми «Сучасні підходи до формування ціннісних орієнтацій особистості». Досвідом своєї роботи з колегами ділилися педагогічні працівники області, які мають педагогічне звання «педагог-організатор-методист» Плюхіна Н.А. (педагог-організатор Богданівської ЗШ I-IІІ ступенів № 2 Знам’янської районної ради Кіровоградської області), Кононенко І.О. (педагог-організатор Петрівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Знам’янської районної ради Кіровоградської області) та Грузін С.В. (педагог-організатор Суботцівської ЗШ I-IІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області).

Крім того слухачі курсів мали змогу взяти участь у роботі конференції з проблеми «Організація життєдіяльності учнівського колективу в контексті формування ціннісних орієнтацій особистості». 

У ході цих заходів відбулася активна відкрита комунікація досвідчених та молодих педагогів-організаторів щодо розгляду різних педагогічних проблем у навчальних закладах та обговорення практичних шляхів щодо їх подолання.

Наприкінці курсів підвищення кваліфікації відбувся захист випускних робіт, що розкривають проблеми формування ціннісних орієнтацій учнівської молоді у навчальному закладі, розвитку індивідуальності, впровадження проектної діяльності учнів в умовах навчального закладу, значення учнівського самоврядування у сучасному навчальному закладі тощо.

Переважна більшість слухачів позитивно оцінили проведені курси підвищення кваліфікації, зазначивши, що найбільш цікавими формами навчання для них були практичні заняття, тренінги та педагогічна практика.


Фотозвіт з курсів підвищення кваліфікації >>>

Переглядів: 390 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar