Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Листопад » 3 » ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
11:47
ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

У період з 19 по 30 жовтня 2015 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулися курси підвищення кваліфікації педагогів-організаторів навчальних закладів з проблеми «Упровадження інтерактивних технологій виховання в систему життєдіяльності учнівського колективу».

Навчання слухачів курсів підвищення кваліфікації відбувалося згідно з навчально-тематичним планом, який включав 3 модулі: соціально-гуманітарний, професійний та діагностико-аналітичний.

У соціально-гуманітарному модулі, слухачі курсів підвищення кваліфікації розглянули питання, що стосуються нормативно-правового забезпечення освіти, філософських основ сучасної освіти, організації роботи з безпеки життєдіяльності в загальноосвітніх навчальних закладах. 

Тематика занять професійного модуля навчально-тематичного плану та їх зміст були сплановані відповідно до запитів слухачів курсів підвищення кваліфікації, що були висловлені в проведеному за два тижні до курсів онлайн-опитуванні. Під час лекційних та практичних занять розглянуто важливі питання, що стосуються сучасної методики виховання, педагогічної психології та інноватики.

Невід’ємна складова професійного модуля навчально-тематичного плану – педагогічна практика з проблеми «Організація життєдіяльності учнівського колективу засобами колективно-творчої діяльності» – була проведена на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 33 «Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області». 

Слухачі курсів підвищення кваліфікації мали змогу дізнатися як педагогічний колектив впроваджує колективну творчу діяльність у систему життєдіяльності учнівського колективу та ознайомитися із організаційними умовами розвитку учнівського самоврядування у навчальному закладі. 

Досвідом роботи навчального закладу з вищезазначених питань ділилися директор школи Репецька Н.А., заступник директора з виховної роботи Кушнірова Н.І., голова методичного об’єднання класних керівників Пустовойт Т.Л. та класні керівники Ішова В.О., Лихошерстова І.А.

Під час курсів підвищення кваліфікації слухачі взяли участь у роботі круглого столу «Співпраця з громадськими організаціями в процесі підготовки і проведення доброчинних проектів», у ході якого мали змогу ознайомитися з особливостями проведення доброчинних проектів та різними формами співпраці навчальних закладів з громадськими організаціями, що здійснюють підтримку українських військових у зоні проведення АТО.

Запрошені до участі у круглому столі активісти громадських організацій Ганна Коломієць (ГО «Спільна дія») та Лілія Місюня (ГО «Серця матерів Кіровоградщини») розповіли педагогам-організаторам про реалізовані ними проекти в області та поділилися досвідом їх проведення.

Наприкінці курсів підвищення кваліфікації слухачі взяли участь у конференції з обміну досвідом та захисті індивідуальних і колективних проектів

Враховуючи запити слухачів курсів підвищення кваліфікації, для них було організовано зустріч з директором та педагогічними працівниками комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання – «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів «Гармонія» - гімназія імені Тараса Шевченка - центр позашкільного виховання «Контакт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Як свідчать результати вихідного діагностування, слухачі позитивно оцінили проведені курси підвищення кваліфікації, зазначивши, що найбільше зацікавлення викликали такі форми навчання як  тренінги, практичні заняття, педагогічна практика та лекції.

Слухачі курсів відзначають належний рівень організації навчального процесу та педагогічної майстерності всього викладацького складу, достатню інформаційну насиченість змісту роботи.

Фотозвіт курсів підвищення кваліфікації.

Віртуальна дошка для обміну ідеями (пароль для доступу роздано слухачам на вихідному діагностуванні).

Переглядів: 452 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar