Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Вересень » 29 » ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ
17:32
ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ

У період з 15 по 26 вересня 2014 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулися курси підвищення кваліфікації педагогів-організаторів з проблеми «Впровадження інтерактивних технологій виховання в практику роботи сучасної школи».

Навчально-тематичний план курсів підвищення кваліфікації, реалізований у ході проведення курсів, включав з модулі: соціально-гуманітарний, професійний та діагностико-аналітичний.

Питання, що були розглянуті у соціально-гуманітарному модулі, ознайомили слухачів із філософськими основами сучасної освіти, нормативно-правовим забезпеченням освіти, організацією роботи з безпеки життєдіяльності в загальноосвітніх навчальних закладах. 

Тематика занять професійного модуля навчально-тематичного плану відповідала запитам слухачів і включала в себе проблемні питання щодо сучасної методики виховання, педагогічної психології та інноватики, знайомила із сучасним станом розвитку науки.

Невід’ємна складова професійного модуля навчально-тематичного плану – педагогічна практика з проблеми «Розвиток особистості дитини засобами колективно-творчої діяльності» – була проведена на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання №33 «Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області». Педагоги-орагнізатори мали змогу ознайомитися із впровадженням у практику роботи нових методів роботи з учнями у контексті розвитку особистості; взяти участь у моделюванні форм роботи з учнівською молоддю в умовах колективно-творчої діяльності. Досвідом роботи навчального закладу з вищезазначених питань ділилися директор школи Колосова С.О., заступник директора з виховної роботи Кушнірова Н.І., голова методичного об’єднання класних керівників Пустовойт Т.Л. та класні керівники Ішова В.О., Лихошерстова І.А.

Під час курсів слухачі взяли участь у роботі круглого столу «Розвиток системи виховної роботи у школі: інноваційні підходи» та конференції з проблеми «Впровадження інтерактивних технологій виховання в практику роботи сучасної школи», у ході яких відбулася активна відкрита комунікація досвідчених та молодих педагогів-організаторів щодо розгляду різних педагогічних проблем у навчальних закладах та обговорення практичних шляхів щодо їх подолання.

Наприкінці курсів підвищення кваліфікації всі слухачі склали залік відповідно до розроблених тестових завдань. Переважна більшість слухачів мають знання на достатньому рівні і впорались із завданнями успішно.

Як свідчать результати вихідного діагностування, слухачі позитивно оцінили проведені курси підвищення кваліфікації, зазначивши, що найбільш цікавими формами навчання для них були тренінги, практичні заняття, педагогічна практика та лекції.

Слухачі курсів відзначають високий рівень організації навчального процесу та педагогічної майстерності викладачів Войтко В.В., Гайди Л.А., Желєзнової Т.П., Жосана О.Е., Корецької Л.В., Міцай Ю.В., Митрофаненка Ю.С., НебеленчукІ.О., Павлюх В.В., Пляки С.М. та Скрипки Г.В.

Фотозвіт курсів.


Презентація "Енеїда. Сучасна інтерпретація" + текстовий супровід 
Слухачі курсів зрозуміють що до чого ;-)

Переглядів: 716 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar