Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Вересень » 13 » Підсумки обласного семінару-тренінгу для вчителів-краєзнавців, керівників краєзнавчих гуртків та музеїв
20:01
Підсумки обласного семінару-тренінгу для вчителів-краєзнавців, керівників краєзнавчих гуртків та музеїв

6 вересня 2017 року на базі КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся обласний семінар-тренінг для вчителів-краєзнавців, керівників краєзнавчих гуртків та музеїв з проблеми: «Використання потенціалу краєзнавства у національно-патріотичному вихованні».

У роботі семінару взяли участь: Валентина Білокрис, Віктор Гирба, Ольга Голованова, Тамара Дика, Любов Зернова ,Олександр Кондратьєв, Оксана Лушпай, Світлана Пістрюга, Петро Руденко, Оксана Соловйова, Ганна Тимофієнко, Інна Філіпенко, Катерина Яковенко. 

Учасники зустрічі обговорили питання розвитку краєзнавства як складової Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки. Зокрема, було наголошено, що Стратегія має охопити такі сфери: освіта, наука, культура і мистецтво, історія, вшанування пам’ятних дат та історичний постатей, краєзнавство, туризм, охорона довкілля, фізкультура й спорт, профорієнтація, військова справа – всі вони є рівнозначними і мають реалізовуватись у комплексі. 

Під час презентації навчальних програм з позашкільної освіти «Освітянське музеєзнавство», «Кіровоградщина. Історія рідного краю» педагоги ознайомились із новітніми краєзнавчими виданнями, подіями, акціями та проектами.

Тренінгове коло «Реалізація сфери Стратегії «Вшанування пам’ятних дат та історичних постатей» провели Лариса Гайда та Світлана Ушакова, представивши технологію організації та проведення проекту «Стрибок над долею», присвяченого нашому земляку Юрію Яновському.

Використання можливості архівного фонду та краєзнавчих заходів у процесі національно-патріотичного виховання дітей і молоді говорив директор Державного архіву Кіровоградської області, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України Олег Бабенко. 

У підсумку учасники зустрічі обговорили перспективи використання потенціалу новітніх краєзнавчих досліджень як ґрунтовної складової Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки. 

Переглядів: 386 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar