Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Березень » 19 » ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ»
09:05
ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ»

10, 17 та 18 лютого 2015 року відбулися очні тури обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». У 2014/2015 навчальному році конкурс проводився у номінаціях «Керівник гуртка хореографічного мистецтва», «Керівник гуртка вокального та музичного мистецтва», «Керівник гуртка циркового та театрального мистецтва».  

Обов’язковим елементом конкурсу у цьому році стало проведення фрагменту гурткового заняття, під час якого конкурсант мав представити свою фахову майстерність, знання методології педагогіки і психології, здатність до застосування інноваційних підходів до навчання і виховання, вміння зацікавити дітей та спонукати їх до розвитку творчих та інтелектуальних здібностей.


До участі у очному етапі конкурсу у номінації «Керівник гуртка хореографічного мистецтва», який відбувся 10 лютого, було запрошено 6 конкурсантів. 

Рішенням журі переможцем обласного етапу став Печененко Максим Валерійович, керівник гуртка комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 25 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

 

Окрім того, журі визначило переможців тематичних номінацій конкурсу:

у номінації «Народні хореографічні традиції» - Площук Анжеліка Михайлівна, керівник гуртка Вільшанського районного центру дитячої та юнацької творчості

 

у номінації «Творчий пошук» - Піддубна Олена Миколаївна, керівник гуртка Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості

 

у номінації «Танцювальна абетка» - Виноградська Людмила Іванівна, керівник гуртка Бобринецького районного будинку дитячої та юнацької творчості

 


17 лютого педагоги змагалися у номінації «Керівник гуртка вокального та музичного мистецтва». В очному турі конкурсу у вказаній номінації презентували свій досвід роботи 5 конкурсантів, серед яких було визначено переможця обласного етапу та переможців тематичних номінацій.

Переможцем обласного етапу у номінації «Керівник гуртка вокального та музичного мистецтва» стала Грім Тетяна Олександрівна, керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт» загальноосвітньої школи I-III ступенів № 35 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

 

Переможець у тематичній номінації «Музичний фольклор» - Халецька Любов Іванівна, керівник гуртка Олександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості.

 

Переможець у тематичній номінацій «Інновації у музичному мистецтві» - Чорнопольська Лілія Олександрівна, керівник гуртка Петрівського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

 


18 лютого конкурс продовжився і цього дня було визначено кращого «Керівника гуртка циркового та театрального мистецтва» із 6 конкурсантів-учасників очного туру.

Рішенням журі визначено, що переможцем у номінації «Керівник гуртка циркового та театрального мистецтва» стала Сєрба Тетяна Сергіївна, керівник гуртка Кіровоградського районного центру дитячої та юнацької творчості.

 

Переможцями у тематичних номінаціях стали:

у номінації «Театральні традиції» - Сергієнко Валентина Володимирівна, керівник гуртка Підвисоцького будинку дитячої та юнацької творчості Новоархангелського району

 

у номінації «Циркова школа» - Мажара Василь Іванович, керівник гуртка Олександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості

 

у номінації «Ляльковий театр» - Цигульська Тетяна Анатоліївна, керівник гуртка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Кіровоградської міської ради

 


Наказ директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 13.03.2015 р. № 114 "Про нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у 2014/2015 навчальному році" (19.03)

Переможці обласного етапу конкурсу Печененко Максим Валерійович, Грім Тетяна Олександрівна, Сєрба Тетяна Сергіївна мають тепер важливе та відповідальне завдання – гідно представити Кіровоградщину на завершальному етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». 

Колектив комунального закладу "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського" вітає переможців конкурсу та бажає нових творчих звершень всім педагогічним працівникам позашкільних навчальних закладів області.

Переглядів: 1159 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 1
avatar
0
Дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємось на її успішне продовження...
avatar