Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Підсумки навчання на дистанційному курсі «Національно-патріотичне виховання учнів в умовах сучасного освітнього простору»
09:34
Підсумки навчання на дистанційному курсі «Національно-патріотичне виховання учнів в умовах сучасного освітнього простору»

3 жовтня 2016 року 22 педагоги області завершили навчання на дистанційному курсі з проблеми «Національно-патріотичне виховання учнів в умовах сучасного освітнього простору».

Всі слухачі курсу, хто наполегливо працював і цілеспрямовано йшов до поставленої мети, вже отримали сертифікати

Звертаємо увагу, що сертифікати надіслано на адреси, вказані під час реєстрації в Google Формі!

Короткі підсумки навчання Ви можете побачити на інфорграфіках.

 

 

 

Нагадуємо, що реєстрація слухачів на курс тривала з 6 вересня 2016 року на нашому веб-сайті, а безпосередньо навчання розпочалось 19 вересня 2016 року і тривало 2 тижні по 3 жовтня 2016 року.

Сподіваємось, що два тижні навчання пройшли плідно і Ви знайшли цікаве та корисне, що зможете використати у своїй професійній діяльності. Ми віримо, що набуті Вами знання та сформовані навички стануть у нагоді під час реалізації власних творчих проектів у навчальних закладах. Ми впевнені, що за час навчання Ви збагатились новими ідеями та змогли визначити перспективи подальшого саморозвитку та самовдосконалення. 

У свою чергу, для тьюторів курсу проведення навчання – це час набуття нового досвіду з опановування нових можливостей мережевої взаємодії. Але ми не хочемо зупинятися на досягнутому та прагнемо покращити розроблений нами дистанційний курс. З метою подальшого удосконалення курсу, ми пропонуємо педагогам, хто пройшов навчання, долучитись до онлайн-опитування щодо особливостей Вашої роботи з дистанційним курсом.

Про наші здобутки, нові проекти та плани на майбутнє дізнавайтесь більше на нашому веб-сайті.

Переглядів: 359 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar