Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Березень » 29 » Підсумки курсів підвищення кваліфікації педагогів-організаторів, які мають стаж на цій посаді
14:17
Підсумки курсів підвищення кваліфікації педагогів-організаторів, які мають стаж на цій посаді

У період з 1З березня по 24 березня 2017 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулися курси підвищення кваліфікації педагогів-організаторів, які мають стаж роботи на цій посаді, з проблеми «Організація проектної діяльності як основа формування активної громадянської позиції та патріотичних почуттів учнів».    

За 2 тижні до початку було проведено онлайн-опитування слухачів, які були направлені на курси, на основі якого було складено навчально-тематичний план, що передбачав реалізацію соціально-гуманітарного, професійного та діагностико-аналітичного модулів.

Враховуючи вимоги часу та актуальність висвітлення проблеми, для слухачів курсів підвищення кваліфікації проведено тренінг з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці».

Педагогічна практика слухачів курсів підвищення кваліфікації з проблеми «Формування патріотичних почуттів учнів в умовах нової української школи» була проведена на базі КЗ «НВО «СЗНЗ І ступеня «Гармонія» - гімназія імені Тараса Шевченка - ЦПВ «Контакт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Протягом другого тижня навчальних занять слухачі взяли участь у роботі круглого столу з проблеми «Перспективи розвитку органів учнівського самоврядування в умовах нової української школи» та конференції з обміну досвідом з проблеми курсів.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації добре підготувалися та взяли активну участь у зазначених заходах. Обговорення виступів виявилося змістовним, аргументованим і корисним для професійної діяльності та самовдосконалення педагогів-організаторів.

Окрім цього, слухачі курсів підвищення кваліфікації склали залік та успішно захистили власні випускні роботи.

У вихідних анкетах слухачі відзначають високий рівень організації навчального процесу та викладацької майстерності викладацької групи. Викладачі забезпечували на високому та достатньому рівнях сутність та знання про методику виховання, знання провідних педагогічних теорій тощо.

Серед форм роботи, що заслуговують більшу кількість годин, слухачі відзначають тренінги, педагогічну практику 

Напрямами подальшої самоосвіти, які визначилися під час курсів підвищення кваліфікації, більшість слухачів вважать опрацювання за впровадження інноваційних педагогічних технологій, вивчення та аналіз перспективного педагогічного досвіду.

Переглядів: 251 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar