Вітаю Вас, Гость
Головна » 2019 » Червень » 24 » Підсумки курсів підвищення кваліфікації бібліотекарів
13:16
Підсумки курсів підвищення кваліфікації бібліотекарів

З 10 по 21 червня 2019 року відбулися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які обіймають посаду бібліотекаря, бібліотекарів закладів освіти з проблеми: «Сучасні технології як засіб підвищення ефективності ведення бібліотечної справи в закладах освіти».

За відгуками здобувачів освіти тематика, змістове наповнення та форми проведення занять їх повністю задовольнили.

Активна участь самих бібліотекарів сприяла більш глибокому засвоєнню теоретичного матеріалу та розширенню їх можливостей використання отриманих знань на практиці.

Є надія, що нові ідеї щодо використання сучасних технологій осучаснення різних напрямків бібліотечної діяльності презентовані в рамках практикумів, майстер класу творчо працюючих бібліотекарів С.В. Полтавець та Т.В. Ружанської, а також колегами під час захисту випускних проектів, сприятимуть самоаналізу практичної діяльності, мотивуватимуть здобувачів освіти до творчої плідної діяльності.

Важливо, щоб отриманні здобувачами знання, навички та інноваційні ідеї слугували не лише підвищенню їх рівня ведення бібліотечної справи в своїх закладах освіти, а й стали певним стимулом для обміну новими знаннями й ідеями з колегами під час серпневих зустрічей чи у рамках методичних формувань у міжкурсовий період.

Запрошуємо здобувачів освіти ділитися власними цікавими ідеями, проектами у рамках творчої майстерні методистів і бібліотекарів за посиланням https://www.facebook.com/groups/822234331488451/?ref=bookmarks

Фотоальбом.

Переглядів: 71 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar