Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Листопад » 1 » Підсумки IV Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек
16:24
Підсумки IV Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Успішно завершився IV Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який проходив під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

Бібліотекарі області активізували свою діяльність з даної проблеми, залучаючи педагогів, школярів, власні та медійні ресурси. А високий професіоналізм, творчість, креативність, ініціативність, організаторські якості бібліотекарів та значна підтримка і повага зі сторони педагогів і учнів сприяли проведенню Місячника в цікавих, інтерактивних різнопланових заходах. 

Школярі різного віку активно та зі значним інтересом брали участь у зустрічах, уроках здоров’я, інтерактивних іграх, вікторинах, тренінгах, спортивних та інтелектуальних змаганнях, засіданнях читацьких клубів.  

Розгорталися книжкові виставки, готувалися презентації книг і буклетів, проводилися огляди та консультації біля книжкових полиць, організовувалися перегляди фільмів, мультфільмів, відеороликів, відеоуроків про здоров’я, флешмоби, акції («Чисте довкілля – крок до здоров’я», «Спалення листя та сухостою - загроза здоров'ю та довкіллю!»), веселі рухові перерви з улюбленими мультгероями, веселі вправи («В бібліотеці граємось - фізично розвиваємось!», «Читай та про здоров'я своє дбай!», «Мімічна психогімнастика та ін.), проводилися екскурсії до лісу, парку («Природа – джерело здоров'я!»)

Бібліотекарями створювалися віртуальні виставки, інтернет-плакати, фотоколажі, онлайн-вікторини, хмари тегів, які розміщувалися на власних блогах, ініціювалася проектна діяльність та їх презентація.

Знайомтеся з творчими ідеями бібліотекарів області втіленими під час проведення Місячника. 

Бібліотека Нечаївської ЗШ І-ІІІ ступенів імені Ю.І. Яновського Компаніївської райради (бібліотекар Ткаченко Оксана Миколаївна) – інформація про проведення Місячника

Бібліотека Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 (провідний бібліотекар Ружанська Тетяна Валентинівна) – матеріали блогу  

Бібліотека НВК «Гімназія – ЗШ І-ІІІ ступенів № 4» Світловодської міськради (завідуюча бібліотекою Кравченко Світлана Федорівна) - звіт.

Звіт про місячник біблотеки у комунальному закладі "Глинське навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" (бібліотекар Войнова Світлана Іванівна).

Переглядів: 379 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar