Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Грудень » 16 » Підсумки ІV щорічного регіонального конкурсу "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу" для учнів 4-5 класів
13:46
Підсумки ІV щорічного регіонального конкурсу "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу" для учнів 4-5 класів

Протягом вересня-листопада 2012 року в області проходив ІV щорічний регіональний конкурс "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу" для учнів 4-5 класів.  

За даними відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад у І (шкільному) етапі взяли участь 1091 учень 4-5 класів, у ІІ (районному, міському) – 603.

На ІІІ (обласний) етап було направлено 30 конкурсних робіт із 19 районів та 3-х міст (Кіровоград, Олександрія, Світловодськ), серед яких було визначено трьох переможців.

Щиро вітаємо переможців обласного етапу Конкурсу!

І місцеДубовик Ярослав, учень 4 класу комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 34 - економіко-правовий ліцей "Сучасник" - дитячо-юнацький центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області).

ІІ місцеКалінчук Неля, учениця 5 класу Компаніївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

ІІІ місцеАндрієнко Дмитро, учень 4 класу Устинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Устинівської райдержадміністрації

Наші вітання та вдячність педагогам та бібліотекарям, які допомагали своїм школярам підготуватися до участі у конкурсі, а також організаторам даного конкурсу на всіх його етапах.

Нагородження переможців та відзначення учасників обласного етапу Конкурсу відбудеться у грудні 2012 року на базі навчальних закладів, де вони навчаються.

Подарунки та дипломи переможцям і учасникам обласного етапу надає видавництво "Грані-Т".

Просимо звернути увагу організаторів та журі І та ІІ етапів цьогорічного конкурсу на зауваження журі обласного етапу, що частина робіт не відповідала умовам проведення конкурсу в 2012 році (твір, на який надавався відгук, мав бути виданий не раніше 2008 року)!

Переглядів: 747 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar