Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Червень » 11 » Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція
08:37
Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція

Міністерство освіти і науки України інформує про програму виховної роботи з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для учнів 7-11 класів (лист від 28.05.2015 р. №1/9-264).

До програми розроблено методичні матеріали, що схвалені до використання науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань Міністерства освіти і науки (протокол № 3 від 14.10.2014 р.)

Інноваційність Програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» полягає, по перше, в тому, що фактично вона є першою спробою представити систему виховної роботи саме у сфері профілактики торгівлі людьми шляхом формування в учнівської молоді внутрішнього ціннісного стрижня та необхідних життєвих навичок. А по-друге, вона пропагує новітні засоби технологічного забезпечення виховного процесу.

Особливістю Програми є визначення таких основних орієнтирів виховання та розвитку учнів: сприяння самопізнанню, самореалізації, самоствердженню і самовдосконаленню особистості; розвиток навичок відповідальної і водночас безпечної поведінки, умінь адекватного прийняття рішень у різноманітних, у т. ч. складних, життєвих ситуаціях; визначення та формування громадянської позиції особистості.

 

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція : Програма виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми ; наук. кер. та ред. І.Д. Звєрєвої та Ж.В. Петрочко. – К. : ФО-П Буря О.Д., 2014. – 88 с.

Методичні рекомендації щодо впровадження в загальноосвітніх школах-інтернатах програми виховної роботи з підлітками з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» / авт.-упоряд. А.В. Калініна, Ж.В. Петрочко, А.М. Шеламкова ; за заг. ред. І.Д. Звєрєвої, Ж.В. Петрочко, Р.Х. Вайноли. – К. : видавництво ФО-П Буря О.Д., 2014. – 60с.

«Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»: упровадження програми виховної роботи з підлітками щодо питань протидії торгівлі людьми (для учнів професійно-технічних навчальних закладів): методичні рекомендації / авт.-упор. Н.І. Бойчук, С.В. Терницька ; за заг. ред. І.Д. Звєрєвої, Ж.В. Петрочко. – К. : ФО-П Буря О.Д., 2014. – 308 с.

Творимо майбутнє відповідально й ощадливо : програма соціально-фінансової освіти й виховання для учнів загальноосвітніх навчальних закладів: метод. посіб. / Автори-упоряд.: В.С. Петрович, Т.П. Цюман, Т.П. Авельцева, В.В. Молочний ; за заг. ред. В.С. Петровича. – К. : ФО-П Буря О.Д., 2014. – 192 с.

Зазначені матеріали підготовлено в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», що впроваджувався Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні у партнерстві з Українським фондом «Благополуччя дітей» та Західноукраїнським ресурсним центром за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Використано матеріали з офіційного веб-сайту благодійного фонду «Благополуччя дітей»

Переглядів: 3133 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar