Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Червень » 18 » Науково-практичні семінари щодо створення DAISY-бібліотеки для користувачів з глибокими ураженням органів зору
09:48
Науково-практичні семінари щодо створення DAISY-бібліотеки для користувачів з глибокими ураженням органів зору

Протягом 2014-2015 років на території України триває міжнародний шведсько-український проект, покликаний створити першу українську DAISY-бібліотеку для користувачів з глибокими ураженням органів зору. Проект підтриманий Міністерством культури України, Міністерством освіти і науки України, парламентським Комітетом з питань науки і освіти, Національним університетом «Львівська політехніка».

Мета міжнародного проекту - адаптація підручників та літератури для незрячих учнів і студентів, яка дозволить оперативно компенсувати критичний брак рельєфно-крапкових книг для інвалідів по зору шляхом використання альтернативного формату.   

25-26 червня 2015 року організатори проекту планують провести 3 науково-практичні семінари в Кіровограді та Олександрії для наступних категорій слухачів:

  • 25 червня, 11.00 - Олександрія (інваліди по зору, бібліотекарі системи культури та освіти);

  • 26 червня, 10.00 - Кіровоградська обласна універсальна бібліотека (бібліотекарі системи культури та освіти, викладачі ВУЗів, вчителі спецшколи-інтернату для слабозорих);

  • 26 червня, 14.00 - Кіровоградське обласна організація УТОС (інваліди по зору).

Під час семінарів слухачам будуть представлені унікальні напрацювання в ділянці освіти і культури, технічні засоби, моделі облаштування робочого місця а також передане спеціальне програмне забезпечення. Проводитимуть семінари представники Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб потребами Національного університету «Львівська політехніка», у т.ч. інваліди зору.

Попереднє контактування за одним із нижченаведених телефонів з метою уточнення адреси, місця проведення семінарів та інших поточних питань: 050-024-54-64, 097-244-06-84.

Переглядів: 464 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar