Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Вересень » 10 » Круглий стіл «Творчі простори міських музеїв»
10:58
Круглий стіл «Творчі простори міських музеїв»

28 серпня 2015 року у Кіровоградській галереї «Єлисаветград» відбувся круглий стіл «Творчі простори міських музеїв». У зібранні взяли участь працівники міських музеїв та відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради, представники відомчих музеїв, депутатського корпусу та журналісти. 

Кіровоградське культурологічне середовище включає близько 30-ти музеїв різної форми власності та профілів – державні, у вищих навчальних закладах, школах, підприємствах та установах. Усі вони мають дуже цікаві музейні зібрання, колосальний потенціал яких недостатньо використовується у культурологічному просторі краю.

Організатори круглого столу запропонували присутнім створити музейний клуб Кіровограда для професійно-творчого спілкування; координації діяльності і обміну досвідом популяризації історії та культури міста Єлисаветграда-Кіровограда; презентації новітніх музейних проектів, що сприяють навчанню і вихованню молоді; обговорення перспектив розвитку культурологічного середовища музейними засобами; співпраці з туристичними агенціями тощо.

За підсумками зібрання у соціальних мережах уже створена загальнодоступна група «Музеї Кіровограда»

Запрошуємо розміщувати новини шкільних музеїв нашого краю на вказаній сторінці.

Також радимо переглянути:

Переглядів: 382 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar