Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Березень » 24 » Ювілей «Іміджу»
15:23
Ювілей «Іміджу»

22 березня 2014 року в Кіровоградській обласній філармонії відбулася справжня «Зустріч з мрією», на честь святкування 25-річчя творчого об’єднання молодіжного клубу «Імідж» Кіровоградського обласного ЦДЮТ.

Привітати клуб з ювілеєм прийшли колеги по мистецькому цеху, поціновувачі молодіжної творчості, нинішні учні та численні випускники «Іміджу» (у тому числі відомий шоу-мен Антон Лірник).

Під час захоплюючої концертної програми сьогоднішні «іміджисти» закликали присутніх до толерантності, творити добро й підтримувати мир. Вражали присутніх великими ляльками, запальними танцями, веселими жартами та душевним співом.


Свято стало можливим не лише завдяки завзятості керівника клубу Заслуженого працівника освіти та науки Н. Долгополової, адміністрації Кіровоградського обласного ЦДЮТ та педагогів, але й завдяки спонсорам. Так, молодіжний клуб «Імідж» завдячує: ГО «Спільна дія», імідж-центру «Ольга», мережі кондитерських магазинів «Карамелька», кінотеатру «Портал», туристичній агенції «Гелонія», магазинам «Рок-стар» та «Моделенд», ВКЦ «Олєум», журналу «Ланруж» та Кіровоградській обласній телерадіокомпанії. 

Ювілей відлунав: торт з’їли, пісень поспівали, з друзями побачились і мрія полетіла! Полетіла до нових задумів, звершень та нового ювілею! 

С. Коропалова

Переглядів: 675 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar