Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Листопад » 27 » Інформація про Всеукраїнський вебінар з проблеми «Виховуємо громадянина – патріота України»
10:44
Інформація про Всеукраїнський вебінар з проблеми «Виховуємо громадянина – патріота України»

Доповнено 08.12.2015 року

26 листопада 2015 року відбувся Всеукраїнський вебінар для методистів з бібліотечних фондів обласних управлінь (департаментів) освіти і науки, фахівців інститутів післядипломної педагогічної освіти, методистів науково-методичних центрів та бібліотекарів з проблеми «Виховуємо громадянина – патріота України».  

Модераторами вебінару виступили: Ірина Іванівна Хемчян, завідувач відділу наукового і прикладного бібліотекознавства Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В.О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України, та Олена Леонідівна Гончаренко, науковий співробітник Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

Привітала всіх учасників вебінару Лариса Дмитрівна Березівська, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, директор Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В.О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України. 

Тематика вебінару відобразила політику держави з питань національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, яка спрямована, перш за все, на виховання громадянина-патріота України; утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань Українського народу; наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України.

Катерина Олександрівна Журба, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, докторант лабораторії громадянського та морального виховання Інституту проблем виховання НАПН України, глибоко висвітлила вищевказаний аспект у виступі «Патріотичне виховання дітей та учнівської молоді в сучасних умовах», зосередившись на завданнях, принципах, критеріях та ресурсах, методах і формах, а також основних підходах до виховання патріотизму зростаючого покоління.

Ірина Юліанівна Квасниця, президент Західно-Української Асоціації «Спадщина України», член Національної спілки журналістів України, представила національний культурологічний просвітницький проект «Народознавство України: народи великої України» та навчально-методичний комплект «Великий світ маленької людини».

Ірина Іванівна Хемчян, завідувач відділу наукового і прикладного бібліотекознавства Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В.О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України, у своєму виступі розкрила «Роль шкільної бібліотеки у розвитку патріотизму зростаючої особистості» та презентувала матеріали цьогорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходив у жовтні під гаслом ««Виховуємо громадянина – патріота України».

Досвідом проведення місячника поділилися й представники областей України.


08.12.2015 р. 

Відеозапис Вебінару представлено у всесвітній мережі Інтернет тут >>>.

А за цим посиланням можна ознайомитися з тематичними презентаціями, підготовленими бібліотечними фахівцями до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Виховуємо громадянина – патріота України».

Інформацію підготувала
Дяченко Н.І., методист науково-методичної лабораторії виховної роботи
і формування культури здоров’я КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського».

Переглядів: 444 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar