Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Грудень » 19 » Інформація про тренінг з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці»
22:40
Інформація про тренінг з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці»

Додано аудіофайл з програмою про тренінг на обласному радіо 20.01.2017 р. 

У період з 14 по 16 грудня 2016 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбувся тренінг з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці».

Учасниками тренінгу стали слухачі курсів підвищення кваліфікації педагогів-організаторів з навчальних закладів області.

Презентуючи програму тренінгу, завідувач науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров'я, кандидат педагогічних наук Юлія Віталіївна Міцай наголосила на важливості оновлення змісту та використання інтерактивних підходів, що довели свою ефективність у роботі з дітьми та молоддю. 

З цією метою у рамках співпраці КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» та Національної академії педагогічних наук України для проведення тренінгу було запрошено науково-педагогічних працівників Інституту проблем виховання, зокрема: провідного наукового співробітника лабораторії позашкільної освіти, кандидата педагогічних наук Ольгу Володимирівну Просіну та старшого наукового співробітника лабораторії громадянського та морального виховання, кандидата педагогічних наук Ірину Миколаївну Шкільну.

Мета тренінгової програми «З Україною в серці» – підготовка організаторів виховної роботи до здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

У ході проведення тренінгу реалізовано наступні завдання: поглиблення знань педагогів-організаторів з проблеми формування патріотичних почуттів учнів; формування навичок продуктивної взаємодії з молоддю з метою розвитку її соціальної позиції та суспільної активності; моделювання шляхів реалізації завдань національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах навчального закладу.

Тренери-модератори Ольга Просіна та Ірина Шкільна запропонували до уваги педагогів-організаторів цікаві тематичні інформаційні повідомлення, низку інтерактивних вправ та вправ на активізацію, керовані дискусії, роботу в групах, мозковий штурм, перегляд та обговорення відеоматеріалів, різноманітні руханки. В цілому програма тренінгу передбачала реалізацію восьми сесій, а саме: «Патріотизм як суспільна та особистісна цінність», «Національно-патріотичне виховання у викликах часу», «Концептуальні засади національно-патріотичного виховання», «Аргументація у національно-патріотичному вихованні», «Маніпуляція як загроза у національно-патріотичному вихованні», «Технологічне забезпечення патріотичного виховання», «Методичний навігатор у національно-патріотичному вихованні».

Протягом трьох днів учасники тренінгу мали змогу формувати практичні навички використання інноваційних форм і методів роботи та ознайомилися з сучасними підходами до формування патріотичних почуттів учнівської молоді.

Збагатившись новими ідеями, педагоги-організатори відзначили під час рефлексії, що вже скоро почнуть впроваджувати набутий новий досвід.

По закінченню тренінгу всі його учасники отримали іменні сертифікати.


  • Відеосюжет на обласному телебаченні в інформаційній програмі «День за днем» (ефір від 15.12.2016 р.)

  • Відеосюжет на обласному телебаченні в програмі «Тема дня» (ефір від 16.12.2016 р.)

  • Фотозвіт з тренінгу (14-16.2016 рр.) тут >>>

  • Комунікація між учасниками тренінгу на Facebook

  •    

Матеріал підготували Ю.В. Міцай та С.М. Пляка

Переглядів: 1104 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 4.3/3
Всього коментарів: 0
avatar