Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Листопад » 15 » Інформація щодо проведення обласного семінару директорів опорних шкіл сприяння здоров'ю
13:15
Інформація щодо проведення обласного семінару директорів опорних шкіл сприяння здоров'ю

12 листопада 2013 року на базі Живанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Компаніївського району відбувся обласний постійно діючий семінар директорів опорних шкіл, які працюють над створенням сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров'ю з проблеми «Здоров'язбережувальна діяльність в умовах превентивного виховного середовища».

Програма семінару, фотозвіт семінару  

З вітальним словом до учасників семінару звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту Компаніївської райдержадміністрації В.Б. Шмега, який наголосив, що пріоритетним завданням педагогів Компаніївського району є створення освітнього здоров’язбережувального середовища як важливого чинника зміцнення потенціалу здоров'я учнів. Методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Компаніївської райдержадміністрації Л.В. Зінченко ознайомила присутніх із шляхами збереження та зміцнення здоров'я дітей в умовах навчальних закладів району. Завідувач науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров'я КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» Ю.В. Міцай акцентувала увагу на важливості підготовки педагогів до реалізації здоров'язбережувальної діяльності з учнями.

Директор Живанівської ЗШ І-ІІІ ступенів Л.Б. Шамшур реалізувала важливий етап програми семінару – презентувала роботу закладу з проблеми «Становлення і розвиток превентивного виховного середовища школи – важлива умова зміцнення здоров'я школярів».

До уваги учасників семінару запропоновано тимбілдинг «Здоровий колектив створює превентивне виховне середовище школи», який провела практичний психолог школи С.С. Арнатовська. 

Схвальні відгуки учасників семінару отримала робота творчої майстерні «У форматі здоров'я плюс», де було презентовано форми та методи превентивного виховання та здоров'язбережувальної діяльності:

- урок основ здоров'я; тема – «Поняття про оздоровчі системи»(8 клас; Л.Г. Шавловська);

- заняття спецкурсу «Захисти себе від ВІЛ» (9 клас; С.С. Арнатовська);

- заняття з використанням елементів мультитерапії та пісочної терапії (3 клас; Л.Б. Шамшур); 

- майстер-клас «Технологія проведення фізкультхвилинок та фізкультперерв» (2 клас; Л.А. Медяник); 

- бібліотечний урок-проект «Вітамінна абетка» (7-8 класи; С.М. Кісіль).

Також гості відвідали фітовітальню Живанівської ЗШ, яка стала традиційним місцем для зустрічі й спілкування вчителів, учнів та їхніх батьків.

Спеціально підготовлені учні-волонтери частують своїх відвідувачів чаями з лікарських трав, чорним байховим, зеленим та липовим (з медом, лимоном, абрикосовим джемом). Улюбленим сортом серед відвідувачів є загальнозміцнюючий фіточай, збір до якого заготовлений самими учнями та вчителями. Чаї вживають після огляду та призначення лікаря під пильним наглядом медсестри.

Під керівництвом педагогів школи Л.М. Кочубей та С.В. Мандрейчук учні поглиблюють знання про зелену аптеку та чайні традиції. А позитивна атмосфера, ретельно продуманий інтер’єр фітовітальні, гарний посуд, спеціально підібрана приємна музика позитивно впливають на стан здоров'я дітей та педагогів.

На завершення семінару старшокласники спільно з заступником директора з виховної роботи С.М. Величко продемонстрували флеш-акцію «Молодь обирає здоровий спосіб життя», до якої долучили всіх гостей заходу.

Переглядів: 811 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar