Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Грудень » 13 » Інформація про навчально-практичний тренінг директорів, заступників директорів шкіл
14:04
Інформація про навчально-практичний тренінг директорів, заступників директорів шкіл

10 грудня 2013 року відбувся навчально-практичний тренінг директорів, заступників директорів шкіл з проблеми «Оцінка діяльності громадсько-активної школи». 

Учасники тренінгу ознайомились з результатами реалізації в Україні та регіоні програми «Школа як осередок розвитку громади», впровадження якої здійснюється з ініціативи Всеукраїнського Фонду «Крок за кроком» та науково-методичного супроводу КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського».

Становлення та розвиток української моделі громадсько-активної школи здійснюється на основі двох основних моделей: російської моделі «Общественно-активных школ» та моделі громадських організацій Центральної Європи.

Учасники тренінгу ознайомилися з моделлю діяльності громадсько-активної школи в Україні та регіоні, яка включає три складові, а саме: демократизація, волонтерство та взаємовигідне партнерство в системі «школа – спільнота».

Окрім того, учасникам заходу було презентовано особливості національних і регіональних моделей громадсько-активних шкіл у Росії, Молдові, Вірменії та Казахстані.

Під час тренінгу його учасники ознайомилися з міжнародними стандартами якості діяльності громадсько-активної школи.

Стандарти громадсько-активних шкіл охоплюють такі сфери: 

1. Лідерство. 

2. Партнерство. 

3. Соціальна інклюзія. 

4. Послуги. 

5. Волонтерство. 

6. Навчання впродовж усього життя. 

7. Розвиток громади. 

8. Залучення батьків. 

9. Шкільна культура. 

Під час заходу було наголошено, що стандарти є засобами самооцінювання, а не контролю! Вони можуть бути використані як діючими громадсько-активними школами для покращення своєї діяльності, так й іншими школами, які мають бажання працювати як громадсько-активні. 

У ході підготовки до проведення процедури оцінювання діяльності громадсько-активної школи було рекомендовано скористатися досвідом Добронадіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрійської районної ради Кіровоградської області.

Програма тренінгу.

Матеріали тренінгу.

Фотозвіт тренінгу.

Переглядів: 633 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar