Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Квітень » 9 » ІІІ обласні пам’яткознавчі студії імені Євгенії Чабаненко
13:33
ІІІ обласні пам’яткознавчі студії імені Євгенії Чабаненко
Відповідно до п. 31 додатка до наказу департаменту освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації від 08.12.2014 р. № 471 «Про проведення обласних науково-методичних заходів, конференцій, семінарів, засідань творчих груп, занять шкіл творчого вчителя, педагогічної майстерності, майстер-класів, тренінгів тощо у 2015 році» 16 квітня 2015 року відбудуться ІІІ обласні пам’яткознавчі студії імені Євгенії Чабаненко з проблеми «Пам’ятки монументального мистецтва Кіровоградщини: дослідження та використання у навчально-виховному процесі».   

Початок роботи студій 16 квітня 2015 року о 10.00 на базі КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»

Реєстрація учасників 16 квітня з 8.00 до 10.00 в ауд. № 416 (музейна кімната історії освіти Кіровоградщини).

Запрошуємо до участі педагогів, керівників гуртків та шкільних музеїв, науковців, викладачів, працівників державних та громадських музеїв, бібліотек, краєзнавців-аматорів, колекціонерів.

Умови проведення студій.

Програмою передбачено обговорення проблем дослідження та використання у навчально-виховному процесі культурологічного потенціалу пам’яток монументального мистецтва Кіровоградщини, зустрічі з фахівцями, представлення досвіду пам’яткознавчої роботи з учнями та дискусійна студія.

Планується також вироблення рекомендацій щодо удосконалення краєзнавчої діяльності учнівських об’єднань та підготовки матеріалів до тематичного видання.

Переглядів: 445 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar