Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Січень » 15 » Громада Новомиргородщини відсвяткувала 75 років Кіровоградської області
14:12
Громада Новомиргородщини відсвяткувала 75 років Кіровоградської області


На виконання наказу відділу освіти райдержадміністрації від 31.10.2013р. №372 «Про організацію підготовки і проведення науково-практичної конференції з нагоди 75-ти річчя утворення Кіровоградської області» та з метою забезпечення належного відзначення 75-ї річниці утворення Кіровоградської області, формування у населення району поваги до історичних, культурних традицій Кіровоградщини 10 січня 2014 року на базі Новомиргородського ЦДЮТ проведено районну науково-практичну конференцію на тему «Історико-культурна спадщина рідного краю в контексті організації краєзнавчо-пошукової діяльності з учнівською молоддю» (до 75-річчя утворення Кіровоградської області). 

У роботі конференції взяли участь голова Новомиргородської райдержадміністрації Шевченко А.С., голова районної ради Чепіжак М.В., педагогічні працівники, учнівські колективи навчальних закладів району, краєзнавці Новомиргородщини, представники районного краєзнавчого музею та районної редакції газети «Новомиргородщина». Зареєстрована кількість учасників конференції становила 77 осіб.

Відповідно до плану роботи конференції в межах відкриття пленарної частини з вітальним словом перед учасниками конференції виступив голова Новомиргородської райдержадміністрації Шевченко А.С., який відзначив важливість організації і проведення подібних заходів відповідного тематичного наповнення з елементами історико-краєзнавчої та пошуково-дослідницької діяльності, голова районної ради Чепіжак М.В., головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Шевченко Г.Д., кожен з яких привітав учасників конференції з ювілейною річницею утворення Кіровоградської області.В якості продовження роботи пленарної частини учасникам конференції були представлені до уваги доповіді: «Краєзнавчо-пошукова робота, як важливий фактор формування активної громадської позиції особистості» (Балакін Є.А., методист РМК відділу освіти райдержадміністрації), «Видатні постаті Новомиргородщини в контексті історії України» (Бирзул О.В., вчитель історії Златопільської гімназії м. Новомиргорода), «Духовна спадщина Новомиргородщини» (Кушнірчук Я.В., вчитель історії Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ст. № 1). 

По завершенню пленарної частини учасники конференції долучилися до роботи у секціях: «Історія одного пам’ятника» (в рамках заходів Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України»), «Видатні постаті Новомиргородщини», «Пам’ятки історії та культури Новомиргородщини», «Віртуальна подорож музейними кімнатами». 

У зазначеному заходу педагогічні працівники та учні навчальних закладів презентували свої творчі розробки, проекти, доповіді з історії рідного краю на основі етнографічних та історико-краєзнавчих досліджень.

Заключним етапом роботи конференції було обговорення учасниками представлених матеріалів різноманітного краєзнавчо-тематичного наповнення і спрямування, підведення підсумків роботи конференції та прийняття рекомендацій.

Переглядів: 658 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar