Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Березень » 28 » Технологія створення та розвитку моделі громадсько активної школи
00:01
Технологія створення та розвитку моделі громадсько активної школи

26-27 березня 2012 року за підтримки Всеукраїнського Фонду «Крок за кроком» відбувся дводенний навчально-практичний тренінг з проблеми «Технологія створення та розвитку моделі громадсько активної школи», в якому взяли участь директори та заступники директорів шкіл області, які бажають втілювати концепцію та модель громадсько активної школи.    

Навчання проводила Ткаченко Лариса Миколаївна – тренер Всеукраїнського Фонду «Крок за кроком»; старший викладач кафедри управління освітою, завідувач центру моніторингу якості освіти Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 

Під час тренінгу учасники детально розглянули міжнародні стандарти якості діяльності громадсько активних шкіл, що надало можливість підвищити свою обізнаність у питанні впровадження міжнародних стандартів якості діяльності ГАШ. Кожен з учасників тренінгу отримав знання і навички щодо проведення самооцінювання якості діяльності громадсько активної школи на базі навчального закладу, а також підготовки та впровадження планів розвитку ГАШ.

Даний тренінг – це реалізація першої частини навчального курсу. Друга, практична, частина навчального курсу складатиметься з апробування учасниками навчання отриманих у ході тренінгу знань та навичок на практиці. Школи самостійно проводитимуть два етапи самооцінювання якості своєї діяльності з подальшим написанням і впровадженням плану дій розвитку ГАШ.

У травні-червні поточного року відбудеться 1-ий етап самооцінювання діяльності навчальних закладі, за результатами якого передбачено складання плану розвитку школи. Реалізація даного плану здійснюватиметься протягом 2012-2013 навчального року та завершиться 2-им етапом самооцінюванням в травні 2013 року.

Для успішного проведення процесу самооцінювання на місцях, учасники тренінгу отримали посібники «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько активної школи».


Фотозвіт тренінгу
Переглядів: 762 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar