Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Листопад » 21 » Флешмоб «Читаємо Сухомлинського»
11:07
Флешмоб «Читаємо Сухомлинського»

Педагогічна спільнота Кіровоградщини, України та світу у 2018 році відзначатиме 100-річчя від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, філософа, публіциста, письменника, нашого земляка Василя Олександровича Сухомлинського. З погляду нинішніх тенденцій розвитку освіти варто проаналізувати важливість ідей педагогіки Василя Сухомлинського та осмислити їх потенціал для сучасної української школи у створенні ефективного освітнього середовища.   

У рамках обласної програми підготовки до 100-річного ювілею від дня народження видатного педагога-земляка КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» проводить Обласний педагогічний марафон «Штрихи до портрета Василя Сухомлинського»  (офіційний хештег – #Сухомлинському100).

Доповнюючи та урізноманітнюючи зміст Марафону, науково-методична лабораторія виховної роботи і формування культури здоров’я нашого інституту ініціює проведення флешмобу «Читаємо Сухомлинського». 

Мета флешмобу – вшанування пам’яті українського педагога-гуманіста Василя Сухомлинського, дослідження його творчих ідей та літературної спадщини. За своє життя Василь Олександрович написав 48 монографій та понад 600 статей. Окрім наукового доробку він є автором понад 1500 оповідань, казок, притч і новел для дітей. 

Пропонуємо педагогічним працівникам активно долучитися до флешмобу. 

Правила участі у флешмобі нескладні:

1) упродовж листопада-грудня 2017 року прочитайте та обговоріть з учнями Вашого класу, колегами закладу освіти, членами родини один із творів Василя Сухомлинського; 

2) зробіть фото/селфі з книгою Василя Сухомлинського;

3) опублікуйте фото на офіційній сторінці флешмобу https://www.facebook.com/events/1234212010012815/, а також на своїх сторінках в соціальних мережах, обов’язково вказавши хештег #ЧитаємоСухомлинського

4) у повідомленні вкажіть назву твору, який читали; заклад освіти; населений пункт, де зроблено фото; власний короткий коментар. Якщо Ви читали у сімейному колі, то представте свою родину. 

Наприклад: #ЧитаємоСухомлинського разом з учнями 2 класу Іванівської ЗШ І-ІІІ ступенів (с. Іванівка Кіровоградського району) казку «Соловей і Жук». У цьому творі Василь Сухомлинський вчить дітей бачити красу навколишнього світу та шанобливо ставитися до природи.

За деталями та додатковою інформацією звертайтеся до координаторів флешмобу Юлії Міцай (+380954016512, koippo414@gmail.com) або Сергія Пляки (+380953705841, pliaka.serhiy@gmail.com, https://www.facebook.com/serhiipliaka).

Переглядів: 1250 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 4.5/6
Всього коментарів: 0
avatar