Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Листопад » 9 » Чергова зупинка обласного педагогічного марафону «Штрихи до портрета Василя Сухомлинського»
14:47
Чергова зупинка обласного педагогічного марафону «Штрихи до портрета Василя Сухомлинського»

Обласний педагогічний марафон «Штрихи до портрета Василя Сухомлинського» поступово набирає обертів. Чергова зупинка запланована 10 листопада 2017 року у м. Мала Виска. 

Цього разу проблему «Василь Сухомлинський про роль рідної мови у процесі формування українського світосприйняття» представлятимуть педагогічні колективи закладів освіти Новомиргородського та Маловисківського районів і міста Мала Виска.

Заходи Марафону відбудуться на базі Маловисківської гімназії та Маловисківської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів Маловисківської міської ради і розпочнуться о 9:00.

Ознайомитися з програмою роботи учасників Марафону у м. Мала Виска можна за посиланням >>>

Нагадуємо, що очний етап Марафону триватиме рік. Він розпочався 25 вересня 2017 року у м. Благовіщенському. Підходпили естафету 27 жовтня 2017 року у смт Добровеличківці на другій творчі локації. Завершення Марафону заплановане у вересні 2018 року у с. Павлиші напередодні відзначення 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлиснького.

Маршрут обласного педагогічного Марафону передбачає ще 5 зупинок творчими локаціями області. Більш детальна інформація доступна на спеціальному Інтернет-ресурсі.

Переглядів: 340 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar