Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Січень » 11 » Центр дитячої та юнацької творчості Долинського району знову у Золотій когорті позашкільників України!
17:32
Центр дитячої та юнацької творчості Долинського району знову у Золотій когорті позашкільників України!

У нинішній ситуації, в період реформування всіх  ланок суспільного життя, нарощуються виклики системі освіти взагалі і позашкільній освіті зокрема. Все гостріше стає питання суспільного розуміння необхідності позашкільної освіти, оскільки вона має конкурентні переваги в порівнянні з іншими видами формальної освіти. Зокрема, в цьому секторі створено умови для реалізації дитиною власної освітньої траєкторії, є можливість вільного особистісного вибору тієї діяльності, яка сприяє індивідуальному й творчому розвитку, забезпечується широка варіативність змісту і форм організації навчального процесу.    

Сьогодні вкрай важливим є розповсюдження передового педагогічного досвіду, пошуку інноваційних ідей і технологій щодо оновлення змісту навчання та виховання дітей, публічного визнання внеску позашкільних навчальних закладів у розвиток системи освіти та формування їх позитивного іміджу.

Саме таку мету протягом останніх трьох років ставлять перед  собою Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно із Всеукраїнською Асоціацією педагогів-позашкільників «Фактор», проводячи Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників».

Центр дитячої та юнацької творчості Долинського району, у якому цьогоріч у 61 гуртку займається близько 50% дітей шкільного віку, вже двічі стає його переможцем в категорії «Позашкільні навчальні заклади районного підпорядкування». Вперше наш заклад виборов цю перемогу в 2013 році

У 2015-му ми гідно представили Кіровоградщину на Всеукраїнському рівні  і знову стали першими, представивши на розгляд журі інноваційні форми управлінської діяльності, прогностичні орієнтири інноваційного розвитку закладу, моніторинг якості освіти у ЦДЮТ та систему організації дослідницько-екпериментальної й навчально-виховної роботи (наказ НЕНЦу МОН України від 30.12.2015 року №108-О).

Ми пишаємося тим, що своєю щоденною працею прославляємо Долинщину на освітянській ниві України!

Ірина Марущак, директор Центру дитячої та юнацької творчості Долинського району

Переглядів: 458 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar