Вітаю Вас, Гость

Всеукраїнський конкурс педагогічної майстерності педагогічних працівників
позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості"



2017 рік

Калашник Юрій Олександрович, керівник гуртка «Технічне конструювання» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

Статус: призер конкурсу (ІІІ місце) у номінації «Керівник інформаційно-технічного гуртка».

Царук Олеся Яківна, керівник гуртка «Інформатика» Петрівського районного Центру дитячої та юнацької творчості Петрівської районної ради.

Статус: учасник конкурсу (заочний тур третього етапу) у номінації «Керівник предметно-технічного гуртка». 

Ростокін Владислав Миколайович, керівник гуртків «Судномоделювання» та «Історико-технічний стендовий моделізм» комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради».

Статус: призер конкурсу (ІІІ місце) у номінації «Керівник спортивно-технічного гуртка».


2016 рік

Гетманець Діна Володимирівна, керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості Долинського району.

Статус:  лауреат конкурсу у номінації "Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва".

Тимченко Наталія Петрівна, керівник екологічного гуртка Петрівського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Статус: учасник конкурсу (заочний тур третього етапу) у номінації "Керівник екологічного гуртка" (наказ МОН від 20.07.2016 р. № 861).

Шевцов Анатолій Олексійович, керівник біологічного гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Олександрійського району.

Статус: учасник конкурсу (заочний тур третього етапу) у номінації "Керівник біологічного гуртка" (наказ МОН від 20.07.2016 р. № 861).


2015 рік

Печененко Максим Валерійович, керівник зразкового хореографічного ансамблю "Світанок" комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання № 25 "Загальноосвітня школа I-III ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання "Ліра" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області".

Статус: переможець конкурсу у номінації "Керівник гуртка хореографічного мистецтва" (наказ МОН від 15.05.2015 р. № 533)​.

Грім Тетяна Олександрівна, керівник хорового гуртка Центру дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт» загальноосвітньої школи I-III ступенів № 35 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Статус: лауреат конкурсу у номінації "Керівник гуртка вокального та музичного мистецтва" (наказ МОН від 15.05.2015 р. № 533).

Сєрба Тетяна Сергіївна,  керівник гуртка театрального мистецтва «Маска» Кіровоградського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Статус: лауреат конкурсу у номінації "Керівник гуртка вокального та музичного мистецтва" (наказ МОН від 15.05.2015 р. № 533).
 


2014 рік

Чучаєв Олександр Володимирович, керівник євроклубу «Прометей» Центру дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка.

Статус: переможець конкурсу у номінації "Керівник гуртка соціально-реабілітаційного напряму" (наказ МОНУ від 29.05.2014 р.№ 533).

Кизименко Валерій Олександрович, керівник клубу інтелектуального розвитку комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».

Статус:  призер конкурсу (ІІ місце) у номінації "Керівник гуртка гуманітарного напряму" (наказ МОНУ від 29.05.2014 р.№ 533).

Музичук Алла Володимирівна, керівник гуртка початкового технічного моделювання будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради.

Статус: учасник конкурсу (заочний тур третього етапу) у номінації "Керівник гуртка науково-технічного напряму".


2013 рік

Зайченко Сергій Іванович, керівник гуртка з легкої атлетики центру дитячої та юнацької творчості Олександрійського району.

Статус: призер конкурсу (ІІ місце) у номінації "Керівник гуртка фізкультурно-спортивного профілю" (наказ МОНУ від 20.12.2013 р. № 1803).

Лихоліт Валентин Станіславович, керівник гуртка «Відвага» Новоукраїнського районного центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ».

Статус: лауреат конкурсу у номінації "Керівник гуртка військово-патріотичного профілю (наказ МОНУ від 20.12.2013 р. № 1803).

 

Бібік Наталія Станіславівна, керівник гуртка «Юні екскурсоводи» Бобринецького районного будинку дитячої творчості.

Статус: учасник конкурсу (заочний тур третього етапу) у номінації "Керівник гуртка краєзнавчого профілю".

Порхун Ірина Григорівна, керівник гуртка «Ексампей» Новоукраїнського районного центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ».

Статус: учасник конкурсу (заочний тур третього етапу) у номінації "Керівник гуртка дослідницько-експериментального профілю.

Терехов Віталій Андрійович, керівник гуртка «Спортивний туризм» комунального закладу «Новгородківський районний будинок дитячої та юнацької творчості».

Статус: учасник конкурсу (заочний тур третього етапу) у номінації "Керівник гуртка спортивно-туристського профілю.

2012 рік

Ратушна Наталія Іванівна, директор Новоукраїнського районного Центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ».

Статус: переможець конкурсу у номінації "Громадський вибір" (наказ МОНМС від 04.12.2012 р. № 1389).

Марущак Ірина Миколаївна, директор Центру дитячої та юнацької творчості Долинського району.

Статус: учасник конкурсу (заочний тур Всеукраїнського етапу) у номінації «Директор позашкільного навчального закладу» (наказ МОНМС від 04.12.2012 р. № 1389).

Фразіс Тетяна Феодосіївна, директор Будинку дитячої та юнацької творчості Кіровоградської міської ради.

Статус: учасник конкурсу (заочний тур Всеукраїнського етапу) у номінації «Директор позашкільного навчального закладу» (наказ МОНМС від 04.12.2012 р. № 1389).

Шабалін Володимир Федорович, директор Центру дитячої та юнацької творчості Світловодської міської ради.

Статус: учасник конкурсу (заочний тур Всеукраїнського етапу) у номінації «Директор позашкільного навчального закладу» (наказ МОНМС від 04.12.2012 р. № 1389).



Більше інформації про цей та інші конкурси у рубриці "Конкурси" на нашому веб-сайті.