Вітаю Вас, Гость

Тематичне вивчення діяльності районних методичних кабінетів

У період з 16 по 27 листопада 2015 року відбудеться тематичне вивчення діяльності Маловисківського та Новомиргородського районних методичних кабінетів з проблеми «Удосконалення професійної компетентності організаторів виховного процесу та розвиток виховної системи навчального закладу в умовах функціонування інформаційно-освітнього простору».

Наша мета – не перевірка і контроль Вашої діяльності, а надання методичної допомоги. Під час тематичного вивчення ми проконсультуємо Вас, підкажемо оптимальні шляхи впровадження Ваших ідей та напрацювань, надамо пропозиції щодо розв’язання актуальних проблем виховання, допоможемо знайти нових партнерів для реалізації освітніх проектів, проведемо майстер-клас з роботи з документами зі спільним доступом.

На організаційно-підготовчому етапі тематичного вивчення ми пропонуємо нову форму спільної взаємодії. Протягом жовтня кожен із районних методичних кабінетів заповнює власну самопрезентацію діяльності, зі змістом якої можуть ознайомитись колеги із іншого району. 

Колектив нашої лабораторії також візьме участь у спільній роботі. Ми презентуємо досвід педагогічних працівників та колективів навчальних закладів, посилання на який буде розміщено на слайдах у рубриках “Це цікаво!”, “Ознайомтесь!”, “Зверніть увагу!” тощо.

Стежте за оновленнями та доповненнями до презентацій на нашому Інтернет-ресурсі. 

Питання, які виникатимуть під час заповнення презентацій, надсилайте електронною поштою на адресу koippo414@gmail.com

А тепер - до роботи. Бажаємо успіхів!


Маловисківський районний методичний кабінет


Новомиргородський районний методичний кабінет