Вітаю Вас, Гость

День пам'яті Тараса Шевченка в місті Ульяновка

Напередодні 2007 року на сходці міста було вирішено увічнити пам'ять Великого Кобзаря. З ініціативи голови Ульяновської районної державної адміністрації Дмитра Фіофіловича Діденка було замовлено погруддя Тараса Григоровича Шевченка у м. Запоріжжі. Протоієрей, благочинний української православної церкви Київського патріархату в Ульяновському районі Василь Кутний освятив місце та сам пам’ятник.

10 березня 2008 року в місті, при вході у міський парк, на освяченому місці було встановлено погруддя Великому Кобзарю. З гордістю, з палкими почуттями любові та шани до генія українського народу говорили перший заступник голови Ульяновської районної державної адміністрації Д. Блажко, голова районної ради М. Сулима, голова обласної ради М. Сухомлин.

Читали вірші місцеві поети, актори народного театру: З. Трибуцька із с. Грушки, В. Бурлака – співачка хору «Ветеранів». Читали та співали пісні на вірші Шевченка: І. Можик та І. Мишоловка з с. Вільхового, Б. Волошин – у минулому головний редактор місцевої газети «Слово і час».

Слова Тараса, пророчі, проникливі і вічно живі, актуальні і сьогодні.

Пам’ятник Великому Кобзар було відкрито. На знак пам'яті і пошани відомого поета покладені квіти, і щороку тут свіжі квіти. Віднині це місце залишається святим, значущим, дорогим.

Підготували: вихованці краєзнавчо-народознавчого гуртка «Мальви» 
Керівник: Ліна Володимирівна Говорун (2013 р.)