Вітаю Вас, Гость
Бібліотекарю на замітку

Консультація зі списання бібліотечних фондів


Інновації в бібліотеці

Шановні бібліотекарі!

Читач сьогодні має доступ до різних інтернет-ресурсів і зацікавити його читанням складно, а відірвати від комп’ютерних ігор – ще складніше. 

Тож креативні бібліотекарі вміло використовують сучасну техніку й можливості Інтернет, ІК-технології, інтернет-сервіси, створюючи цікаві сучасні бібліотечні форми та осучаснюють традиційні,  які мотивують дітей не лише грати, а й читати, пізнавати та шукати потрібну інформацію про письменників і їх твори, видатних особистостей, цікавинки з різних освітніх галузей. 

Ініціюючи конкурси буктрейлерів, бібліотекарі популяризують літературні твори, стимулюючи та розширяючи коло читацьких інтересів.  

Пропонуємо переглянути інтернет-ресурси, які можуть розширити сферу бібліотечної діяльності, стати певним підґрунтям у роботі з читачами.

Діліться власними надбаннями та посиланнями на цікаві веб-ресурси, поповнюйте наш ресурс, передавайте інформацію колегам. 

Ваші пропозиції та матеріали (або посиланнями на них) чекаємо на е-mail: nadin051@gmail.com 

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 


Бібліотечний квартал


Національний проект «Україна читає дітям»"Шкільний бібліотечно-інформаційний центр"

Починаючи з січня 2011 року, видався журнал-інновація "Шкільний бібліотечно-інформаційний центр". ШБІЦ – це щомісячне інформаційно-методичне та бібліографічне видання для школи, адресоване усім учасникам навчально-виховного процесу.  Більш детальну інформацію можна отримати на сайті http://libcenter.com

Презентація журналу.
Огляд номерів журналу ШБІЦ за 2011 рік:
Перелік статей
Огляд номерів журналу ШБІЦ за 2012 рік:
Анотований зміст журналів № 1№ 2№ 3№ 4№ 5№ 6№ 7№ 8№ 9№ 10№ 11№ 12
 
Огляд номерів журналу ШБІЦ за 2013 рік:
Анотований зміст журналів № 1№ 2, № 3№ 4№ 5№ 6№ 7№ 8№ 9№ 10№ 11, № 12 
 
Огляд номерів журналу ШБІЦ за 2014 рік:
Анотований зміст журналів № 1№ 2№ 3№ 4№ 5№ 6