Вітаю Вас, Гость
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Консультаційний центр "Ми різні - ми рівні" » Здоровий спосіб життя » Збереження та зміцнення здоров’я школярів
Збереження та зміцнення здоров’я школярів
YuliaДата: П`ятниця, 11.05.2012, 09:46 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Адміністратори
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Умови сучасного життя та існуюча педагогічна система може дати учням певний обсяг знань. Проте вона не завжди здатна виконати в повній мірі соціальне замовлення суспільства - зберегти здоров’я дітей. Підтвердженням цього є зниження здоров’я юних українців, слабка мотивація в збереженні власного здоров’я, відсутність дієвих механізмів впровадження принципів здорового способу життя в масову практику.
Пропоную обговорювати систему роботи навчальних закладів по збереженню та зміцненню здоров’я учнів.

SIRIUSДата: П`ятниця, 11.05.2012, 10:29 | Повідомлення # 2
Сержант
На мою думку, одним із найбільш вразливих органів у школярів є очі. Дитина близько 80 % інформації отримує за допомогою зору. А зміна режиму дитини після того як вона пішла в школу істотно впливає на стан очей. Батькам дітей, особливо початкової школи, варто слідкувати за дотриманням режиму роботи та відпочинку дитини; уникати зайвого перенапруження очей: обмежити час перебування перед комп’ютером та телевізором; привчати дитину виконувати вправи для зняття м’язового напруження.
Бережи зір змолоду!

elisavetgradetsДата: Неділя, 13.05.2012, 15:13 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Користувачі
Репутація: 1
Потрібно, щоб вчителі перечитали книгу "Школа радості" В. Сухомлинського і більше уроків (хоча б в почакових класах) проводили на свіжому повітрі, в парках. Така форма проведення уроків більш корисна для здоров’я дітей.

ValentinaДата: Середа, 16.05.2012, 15:42 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Користувачі
Правильна організація уроку чинить великий вплив на функціональний стан організму дітей і як наслідок на працездатність.
Учні початкової школи мають вразливу нервову систему, тому особливо важливо під час уроку є зміна навчальної діяльності проведенням фізкультхвилинок.

SIRIUSДата: Середа, 16.05.2012, 16:14 | Повідомлення # 5
Сержант
На більшості уроків, учням доводиться багато писати. При цьому значне навантаження зазнають органи зору, слуху, м’язи тулуба, особливо, спини, м’язи руки, що пише. Якщо дати учням можливість зробити переключення на інший вид діяльності, то ознаки втоми можуть пройти. Фізичні вправи є невеликою паузою в процесі уроку і позитивно впливають на працездатність учнів.

Форум » Консультаційний центр "Ми різні - ми рівні" » Здоровий спосіб життя » Збереження та зміцнення здоров’я школярів
Сторінка 1 з 11
Пошук: