Вітаю Вас, Гость
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Консультаційний центр "Ми різні - ми рівні" » Гендерна культура » Виявлення гендерних відмінностей
Виявлення гендерних відмінностей
SIRIUSДата: Четвер, 19.04.2012, 11:49 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Адміністратори
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Гендерні відмінності між жінками та чоловіками впливають на сімейні відносини, на навчання й виховання дівчат і хлопців, на їхній доступ до деяких професій.
Чи стикались ви з такими проблемами? Яким чином ви вирішували проблеми?

ValentinaДата: Четвер, 19.04.2012, 22:22 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Користувачі
Існує думка про те, що успішне життя жінки – це тільки сім’я та діти, а чоловіка – це кар’єра та заможність. Можливо, тому в багатьох сім’ях вихованням дітей частіше займаються мами. Саме вони несуть за це головну відповідальність, хоча така ж відповідальність має бути й у татусів.
В моїй родині практикувався такий підхід батьків: тато і мама заробляли разом гроші, разом і займалися моїм вихованням. Тоді, в СРСР, ми не чули про гендерні підходи, але, мені здається – це якраз те, що треба.

elisavetgradetsДата: П`ятниця, 20.04.2012, 20:17 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Користувачі
Репутація: 1
А я б із задоволенням пішов би у декретну відпустку замість дружини. biggrin

SIRIUSДата: Субота, 21.04.2012, 13:04 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Адміністратори
2elisavetgradets
Так історично склалося, що новонароджена дитина – більше турбота мами. Татові ж відводиться роль годувальника сім’ї. Але реалії сучасного життя вносять свої корективи. У Європі та США вже нікого не дивують чоловіки, які добровільно ідуть у декрет. В Україні таке теж уже є.
Цікаве посилання http://tsn.ua/ukrayin....ki.html - можете ознайомитись.

Форум » Консультаційний центр "Ми різні - ми рівні" » Гендерна культура » Виявлення гендерних відмінностей
Сторінка 1 з 11
Пошук: