Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Лютий » 27 » ОБЛАСНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ. ПІДСУМКИ.
09:00
ОБЛАСНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ. ПІДСУМКИ.

Дякуємо всім учасникам обласної науково-практичної Інтернет-конференції «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів – важлива складова формування ціннісних орієнтацій особистості та розвитку виховної системи закладу» за надіслані матеріали та відвідувачам веб-сайта за виявлену зацікавленість та допитливість. Активна фаза конференції завершена, але її матеріали (тези, статті, презентації) доступні і надалі на нашому веб-сайті.

Учасники конференції працювали протягом 24-26 лютого 2015 року у чотирьох тематичних секціях.

1 секція «Особливості становлення та розвитку виховної системи навчального закладу в контексті ціннісної сфери особистості».

2 секція «Сучасні підходи до формування громадянсько-патріотичних цінностей і виховання культури гідності дітей та учнівської молоді».

3 секція «Взаємодія школи та громадськості у реалізації Основних орієнтирів виховання учнів – шлях до формування цінностей та переконань».

4 секція «Ціннісні аспекти здоров’язбережувальної педагогіки у контексті реалізації Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів».

81 педагог області, кожен з яких отримає іменний сертифікат, взяв участь у роботі конференції. Деталізація учасників за територіями області подана на інфографіці нижче.

Ми відмічаємо високий рівень активності відвідувачів щодо обговорення, коментування та перегляду матеріалів учасників конфренції.

Сподіваємось, що розміщені матеріали стануть у нагоді та нададуть новий імпульс для творчих пошуків педагогічним працівникам.

 
 
Категорія: Оргкомітет (24-26.02.2015) | Переглядів: 835 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 4.5/4
Всього коментарів: 0
avatar