Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Лютий » 26 » ОБЛАСНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ. ДЕНЬ 3.
09:00
ОБЛАСНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ. ДЕНЬ 3.

Увага! Кожен учасник Інтернет-конференції отримає іменний сертифікат, який буде надіслано електронною поштою на адресу, що вказано у заявці учасника до 5 березня 2015 року 

 Якщо учасник конференції не отримає сертифікат або виявить технічну помилку у написанні свого прізвища, імені, по батькові, то напишіть нам на koippo414@gmail.com і ми оперативно внесемо корективи.

Категорія: Оргкомітет (24-26.02.2015) | Переглядів: 652 | Додав: SIRIUS | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 znraivo • 10:58, 26.02.2015
Вдячні Вам за організацію та проведення конференції. Враховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, все більшої актуальності набуває виховання молодого покоління з активною громадською позицією.
        Матеріали другої секції опрацьовано 25.02.2015 при проведені районного семінару заступників директорів з виховної роботи.
        Колеги знайшли багато цікавої інформації для своєї професіональної діяльності. Ознайомлення з матеріалами їхніх секцій відбудеться на шкільних методичних об'єднаннях класних керівників ЗНЗ району.

Відділ освіти Знам'янської райдержадміністрації

avatar
0
2 SIRIUS • 14:29, 26.02.2015
Виконуємо прохання наших колег із Долинського району, які надіслали свої відгуки через форму зворотнього зв'язку.

Цитата
Вітаємо учасників конференції! Приєднуємося до думки: "Доцільно звернути увагу учнів на те, що незалежність України – заслуга не лише певних політичних сил та рухів, але й усього українського народу."

Вважаємо, що питання патріотичного виховання стало нагальною проблемою сьогодення.і є лейтмотивом системи виховної роботи сучасної школи. Матеріали конференції сприятимуть усвідомленню школярами спільних цінностей української нації. Підтримуємо Ваші пропозиції.

Директор ЗШ І-ІІІ ст. с. Долинівка

Просимо додати коментар на шпальту конференції.

З повагою М.І. Цимбал
avatar